Dzīvē vienmēr pienāk mirklis, kad jāiepriecina sieviete ar dāvanām. Kur iegādāties dāvanas sievietei? Pērc skaistus un mazus pārsteigumus katru dienu, lai sieveite sajūtas īpaša, ka Tu rūpējies par viņu.

Kā izvēlēties dāvanas sievietēm? Iztēlojies, ka viņa ir lieliska mamma, tad noteikti viņai patiks mīļas un vienkāršas dāvanas, kas nāk no bērna dziļumiem. Piemērots risinājums būtu atslēgu piekariņš, actiņas mandalu veidošanai, ēteriskās eļļas u.c. Ja sieviete ir biznesa lēdija, tad noteikti derēs dārgas un krāšņas dāvanas, piemēram, iedvesmas pildspalvas, biznesa grāmatas, uzņēmuma dizaina glezna, auto atsvaidzinātāju u.c lietas. Ja sieviete ir māksliniece, tad viņai patiks brīvas un radošas lietas, orģinālas dāvanas. Piemēram, vērtību T krekls, psiholoģijas grāmatas, vērtību magnētiņi u.c lietas.

Sākumā uzdod jautājumus sev par šo sievieti, kuru vēlies apdāvināt! Kādas krāsas patīk manai sieviete? Kādi dzīves sīkumi iepriecina manu sievieti?  Kādi vārdi iepriecina manu sievieti? Kurās dzīves situācijās mana sieviete priecājas? Un dāvanas izvēle būs skaidra, jo prāts meklēs šīs sajūtas!

Pats galvenais ir dāvināt ar prieku visiem cilvēkiem, jo mēs katrs priecājamies par to, ka otrs ir iedomājies un parūpējies par mums!

Izvēlies piemērotāko un iepērcies mūsu interneta veikalā www.horamantalisman.com!