Dzīves vērtību krūze matēta violēta

 

Prāts ir kā trauks, kurš tiek piepildīts ar zināšanām. Ja tas ir pilns, tad visa informācija līst pāri, kas rada bailes, šaubas un neskaidrību savā rīcībā. Sekojot līdzi saviem vārdiem, rīcībai un notikumiem, mēs spējam izvēlēties sev nepieciešamo.

Cilvēks pusi savas dzīves vāc informāciju, lai otro dzīves pusi viņš no tām atbrīvotos. Dzīvē vienmēr pienāk laiks veikt pašanalīzi un radīt sevī pārliecību par savām zināšanām. Izvēlies cilvēkus, kuri spēj atvieglot Tavu ikdienu no liekām ilūzijām, apkārtējo zināšanām un virzīt pretī sevis izzināšanai.

 

Izvēlies arī kādu no krūžu paliktņiem vai lielisku psiholoģijas grāmatu ar dienas atziņām!

Izbaudi mirkli, kad esi domās šeit un tagad!

Svars 0.355 kg
Dimensijas 8.5 × 9.5 × 11.5 cm
Tilpums

360 ml

Stikls

Matēts

Uzdruka

Violeti burti

2 atsauksmes par Dzīves vērtību krūze matēta violēta

 1. zoritoler imol

  My spouse and i have been so lucky Emmanuel managed to complete his research while using the ideas he made when using the web site. It is now and again perplexing just to find yourself giving away guidance which often many others might have been making money from. And we all realize we have you to be grateful to for this. The entire explanations you’ve made, the simple site menu, the relationships you assist to promote – it is all great, and it’s aiding our son and us understand the subject matter is satisfying, which is quite indispensable. Thanks for the whole lot!

  https://www.zoritolerimol.com

 2. markham townhomes for sale

  amei este site. Para saber mais detalhes acesse nosso site e descubra mais. Todas as informações contidas são informações relevantes e exclusivas. Tudo que você precisa saber está ta lá.

  https://www.skyhub.ca/on/markham/townhomes-for-sale

Pievienot atsauksmi

Your email address will not be published. Required fields are marked

Dzīves vērtību krūze Dzīves vērtību krūze matēta vi...

7.50

Noliktavā 2 prece/-es

0
Tavs grozs
 • No products in the cart.
Dzīves vērtību krūze matēta violēta
Dzīves vērtību krūze matēta violēta
7.50
- +