Aizraušanās atklāt savu dzīves jaudu

Semināra vadītāji:

Anna Lieckalniņa

 

Raivis Bernāns ir pazīstams ar savām 5 sarakstītajām grāmatām, vairāk nekā 1500 video TikTok un YouTube ar kopējo skatījumu skaitu 2 miljoni+ gada laikā, cilvēku pateicībām un vēlmēm tikties klātienē. Viņš organizē 5 uzņēmumu darbību, piedzīvojis veģetatīvās distonijas lēkmes, sāpīgas attiecību šķiršanās, uzņēmumu bankrotus un krīzes. Raivis dalās ar savu praktisko pieredzi un zināšanām, lai cilvēkiem nodotu spēju priecāties un izbaudīt dzīvi jebkuros apstākļos, ieviest skaidrību savā ikdienas dzīvē.

Cilvēki par Raivi izsaka atzinīgus vārdus – viņam vienmēr ir atbildes uz jautājumiem un patīkami sarunāties. Raivis ir atmiņā paliekoša personība. Vairāk informācijas par vadītāju meklēt internetā ar atslēgas vārdiem: Horaman, Horamantalisman, Raivis Bernāns, printsale.lv, rekinionline.lv, majaslapasizstrade.lv, pasanalize.lv.

 

Semināra apraksts:

Seminārā apgūsim pašanalīzes mācību, lai atbrīvotu enerģiju savu mērķu piepildīšanai. Jo skaidrāka izpratne par dzīvi un notikumiem, jo vieglāk izvēlēties sev vēlamo dzīves virzienu.

Pašanalīze balstās uz:

   1. Jautājumiem sev.
   2. Notikumu izskatīšanu caur to funkciju.
   3. Ieguvuma saskatīšanu jebkurā situācijā.
   4. Rīcības soļu izveidi vēlamo mērķu sasniegšanai.

Apgūsim praktiskas prasmes ikdienas vajadzībām – emociju atpazīšanu un virzīšanu, domāšanas maiņu uz ieguvumu, konfliktu risinājumus, zemapziņas signālu atpazīšanu.

Atsakoties no ilūzijām, iegūsim skaidrību par savu dzīvi. Iemācīsimies tehnikas pašsajūtas uzlabošanai. Dalīsimies ar praktiskiem piemēriem no dzīves situācijām. Būs iespēja uzdot jautājumus.

 • Datums : 28/03/2024
 • Laiks : 19:00 - 21:00 (Europe/Riga)
 • Vieta : Bellevue park hotel, Slokas iela 1, Rīga, Tallin semināra telpa.

Registration Deadline Expired!!

Rīkotājs

Raivis Bernāns

0
Tavs grozs
 • No products in the cart.
Aizraušanās atklāt savu dzīves jaudu
Aizraušanās atklāt savu dzīves jaudu
0.00